Festyn Rodzinny pod Dębowcem

2018-05-09

Organizowany przez podbeskidzką Solidarność Festyn Rodzinny pod Dębowcem odbędzie się w sobotę 26 maja 2018. Zgodnie z nazwą na terenach koło hali Pod Dębowcem w Bielsku-Białej. W programie festynu, który rozpocznie się o godz. 14 nie zabraknie dobrej zabawy, konkursów i atrakcji dla uczestników w każdym wieku Zapisy wraz z wpłatą za karnety przyjmowane są w związkowych siedzibach w Bielsku-Białej i Tychach.

Karnety w cenie 10 zł dla związkowców MOZ NSZZ Solidarność FCA Poland i członków ich najbliższej rodzinny oraz 35 zł w przypadku pozostałych osób (związkowy Festyn Rodzinny jest bowiem tradycyjnie otwarty dla wszystkich) gwarantują otrzymanie posiłku (zupa, rolada z dodatkami, kiełbasa z grilla oraz piwo lub sok) wzmacniającego siły podczas zabawy.

Tej zaś na pewno nie zabraknie. W programie związkowego Festynu Rodzinnego pod Dębowcem zaplanowany jest bowiem zarówno program estradowy, którego gwiazdą będzie grający muzykę celtycką zespół Carrantuohill, natomiast koncert życzeń grał będzie DJ Tomek. Dla najmłodszych – pod opieką profesjonalnej ekipy animatorów – przewidziane są zabawy, animacje, tańce, śpiewy, malowanie buziek, bańki mydlane, zjeżdżalnie i suchy basen z kulkami, zamek z torem przeszkód oraz słodkie upominki. Razem z dziećmi bawić się będą bohaterowie bajek – Kubuś Puchatek i Myszka Miki. Ponadto zarówno młodsi, jak i starci (a także całkiem dorośli) będą mogli uczestniczyć w licznych konkursach z nagrodami.

Więcej informacji dotyczących związkowego Festynu Rodzinnego pod Dębowcem można uzyskać w siedzibach międzyzakładowej Solidarności FCA Poland w Bielsku-Białej (tel. 33 813-22-53 i 33 813-27-51) oraz Tychach (tel. 32 217 96 98, kom. 511 966 258). Tam również przyjmowane są zgłoszenia wraz z wpłatami za karnety.