Dowiedz się więcej o prawie pracy

2012-02-15

Na seminarium prezentujące rozwiązania prawne projektów Indywidualnego i Zbiorowego Kodeksu Pracy, przygotowanych przez Komisję Kodyfikacyjną Prawa Pracy zaprasza w sobotę 18 lutego 2012 Zarząd Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ Solidarność. Prelegentami będzie dwóch członków komisji – prof. Jan Wojtyła oraz prof. Michał Seweryński, w latach 2006-07 minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Seminarium, podczas którego będzie możliwość zadawania pytań obu wykładowców akademickich, odbędzie się w katowickiej siedzibie Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności (ul. Floriana 7) w sali konferencyjnej im. Lecha Kaczyńskiego. Wystąpienia prelegentów rozpoczną się o godz. 9.30, a zakończenie seminarium planowane jest na godz. 13.00. Mogą w nim bezpłatnie uczestniczyć wszyscy członkowie naszego związku zainteresowani tematyką prawa pracy.