Ze związkowym rabatem do Legendii

2021-07-27

Ze związkowym rabatem do Legendii

Niemal dwie trzecie taniej niż w kasie – za 45 zł zamiast cennikowych 129 zł – związkowcy NSZZ Solidarność mogą nabywać bilety do Legendii, Śląskiego Wesołego Miasteczka w Chorzowie. Bilety ważne są przez cały tegoroczny sezon, czyli do końca października 2021, a pozwalają przez cały dzień korzystać ze wszystkich atrakcji wesołego miasteczka.

Tych ostatnich zaś w Legendii, będącej największym tematycznym parkiem rozrywki w Polsce nie brakuje. Jest ich w sumie blisko czterdzieści, w tym cztery wodne. Dużo jest wśród nich atrakcji rodzinnych (od klasycznej beczki śmiechu, przez liczne karuzele i zjeżdżalnie, po uruchomionego w 2018 Bazyliszka oraz w 2020 wodną Dolinę Jagi), z których dwadzieścia jest dostępna bez ograniczeń wieku i wzrostu, zatem dostępna dla dzieci w każdym wieku. Jednocześnie dzieci w wieku do 3 lat wchodzą do Legendii za symboliczny 1 zł. Oczywiście pod opieką dorosłego z biletem.

W czasie szkolnych wakacji – czyli do wtorku 31 sierpnia 2021 chorzowska Legendia ma być czynna codziennie przez cały tydzień, natomiast w pozostałych miesiącach tylko w weekendy – od piątku do niedzieli włącznie.

Więcej informacji o związkowych biletach do Legendii, Śląskiego Wesołego Miasteczka można uzyskać w siedzibie naszej międzyzakładowej Solidarności FCA Poland w Bielsku-Białej (033/813-22-53) oraz Tychach (tel. 032/217-96-98). Tam też można zamawiać takie bilety w promocyjnej cenie – przypomnijmy 45 zł zamiast cennikowych 129 zł. Pracownicy zorganizowani w NSZZ Solidarność mają bowiem lepiej, a często również taniej.